+
 

Fitness Authority L-leucine - 230 g + Whey Protein 30g

 

FA L-leucine obsahuje 3500 mg leucinu v každé dávce. Zvyšuje sílu svalů vyplavením inzulínu. Podporuje regeneraci a růst, zlepšuje funkce svalů, udržení hladiny glutaminu v krvi.

389 Kč
Značka Fitness Authority
Kategorie L-Leucine
Zvolte variantu
Kód produktu 882/GRA Příchuť: Grapefruit s mátou Vyprodáno 389 Kč
 

Práškový suplement složený z L-leucinu ve volné, farmaceuticky čisté formě. Doporučeno dospělým jedincům, kteří podávají vysoce intenzivní fyzický výkon.
 
Leucin se nejvíce podílí na nárůstu svalové hmoty, protože L-Leucin nejrychleji z aminokyselin (dále AK) nastartuje syntézu bílkovin. Ze všech je při aer. i anaer. sportu největší spotřeba Leucinu.
Svaly dokáží L-Leucin vázat jako zásobní energii. V případě vytrvalostní nebo silové potřeby blízko maxima je L-Leucin mezi prvními využit jako luxusní palivo.

L-Leucin je esenciální aminokyselinou s rozvětveným řetězcem, kterou si lidský organismus nedovede vytvářet. Leucin je ovšem klíčový pro fungování organismu proto musí být přijímán v potravě. V dětství je L-Leucin nezbytný pro zdravý růst. Leucin má ze 3 aminokyselin BCAA největší vliv na růstový hormon.


Složení:  standardizovaný L-leucin, aromata, regulátor kyselosti (kyselina citronová), sladidlo (sukralóza), barvivo (karoten).

Množství: 230 gramů
Obsah dávky: 3,8 gramů
Počet dávek v balení: 60

Aktivní látky:

Dávka 3,8 g

   
L-Leucine 3500 mg

 


Dávkování: Rozmíchejte 1 odměrku prášku (3,8 g) ve 200 ml vody. Konzumujte 1 dávku 30 minut před tréninkem a druhou po tréninku.

Upozornění: Se sladidly.Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Obsahuje: lepek, sója. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte při těhotenství nebo kojení. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: