+
 

MEX Flex Wheeler Nitro PRO - 180 tablet

 
Flex Wheeler Nitro Pro je unikátní NO stimulant, který způsobuje enormní napumpování svalových buněk až s osmihodinovým účinkem. Jeho hlavním úkolem je zvýšení průtoku krve do svalů, což známe pod názvem "svalová pumpa".
Dostupnost Vyprodáno
449 Kč
Kód produktu 471
Značka Muscle Excellence
Kategorie NO (Nitric Oxide)
Položka byla vyprodána...
 

Flex Wheeler Nitro Pro pomáhá navozovat pozitivní dusíkovou bilanci, která pomáhá k růstu svalové hmoty. Velká výhoda tohoto výrobku spočívá především v jeho délce účinnosti, během níž je zajišťována dlouhodobá stimulace produkce NO.

Díky přítomnosti třech velmi kvalitních forem argininu, dochází ke zvýšení průměru krevních cév a tím pádem k efektivnímu transportu živin. Nitro Pro vytváří optimální prostředí pro svalový růst, zabraňuje kontraproduktivním katabolickým procesům


L -arginin ( čistá forma) - poskytuje nejvyšší kvalitu aminokyseliny L –arginin ve volné formě, je zodpovědný za zvýšení sekrece růstového hormonu stimulujícího dělení buněk.

Alfa - ketoglutarát ( AAKG ) - dokonale zvyšuje hladinu argininu v krvi, je jediná molekula, která se skládá z argininu a AKG

Arginin HCL - forma argininu podporující efektivnější činnost trávicího ústrojí včetně vstřebávání klíčových živin. 

Extrakt z červené řepy - pomáhá snižovat krevní tlak.

Kreatin nitrát - Kreatin nitrát patří mezi jeden z nejrozpustnějších kreatinů s nejlepší využitelností.Dvě účinné látky, vázané v chemické vazbě, zabezpečují uvnitř svalových buněk účinky a okamžitou hydrataci, se zvětšením jejich rozměru, přičemž v mimobuněčných prostorech se voda neváže, nedochází k zalévání a ke zhoršení vzhledu ani navzdory brutálnímu nárustu síly a zvětšování objemu! Předností kreatin nitrátu je i to, že nitrát působí na rozšiřování cév úplně odlišným způsobem, než je u obvyklých přípravků pro zvýšení nitrix oxidu , a zabezpečuje dlouhodobé napumpování během více hodin a úžasnou žilnatost.

Flex Wheeler Nitro Pro v bodech:

* Silný efekt svalové pumpy

* Výrazně urychluje regeneraci

* Zabraňuje ochabnutí svalů při námaze

* až 8 hodinový efekt prokrvení

 


Složení: Fosforečnan vápenatý, Maltodextrin, Karboxymetyl celulóza, Kyselina stearová, Magnésium stearát.

Množství: 180  tablet  
Obsah dávky: 3 tableta
Počet dávek v balení: 60
 

Aktivní látky

Dávka 3 tablety

L – arginin

1000 mg

L-arginin alfa-ketoglutarát

1000 mg

L-arginin HCL

225 mg

Extrakt z řepy červené

2000 mg

Kreatin nitrát

1000 mg

 


Dávkování: Berte 3 tablety nalačno jednou až třikrát denně. Pravidelným užíváním vysokých dávek argininu se začíná zvyšovat jeho množství v organismu a tím se stávají Vaše výsledky stále viditelnější. Po 2 měsících užívání, výrobek alespoň na 1 měsíc vysaďte.

Upozornění: Zpracováno na zařízení, které zpracovává také sóju, arašídy nebo korýše. Nepřekračujte doporučené denní dávky a udržujte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte při těhotenství nebo kojení.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Hmotnost 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: