+
  • 1 z 2
 

Kevin Levrone Levro TEST - 120+120 kapslí

 

Levro TEST je unikátní dvoufázová formule, která se postará o stimulaci anabolických procesů a zvyšování hladiny testosteronu nepřetržitě po celých 24 hodin denně. Skládá se z noční a denní formule, které budou pracovat během tréninku i tehdy, když vy odpočíváte.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 749 Kč
Ušetříte 100 Kč (–13 %)
649 Kč
   
Kód produktu 537
Značka Kevin Levrone Signature Series
Kategorie Doplňky pro podporu tvorby mužského hormonu
 

DENNÍ FORMULE
Do složení tzv. denní formule Levro Testu byly zakomponovány speciálně vybrané složky s cílem dodat organismu energii během nejnáročnějšího fyzického i duševního vypětí. Navíc aktivizují mechanismy vedoucí k zvýšené produkci mužského hormonu testosteronu.

Jak Levro Test funguje?

Kyselina D-asparagová, obsažená v přípravku, podle vědeckých studií způsobuje nárůst množství luteinizačního hormonu, který se váže na receptory umístěné na Leydigových buňkách ve varlatech. Následuje intenzivní syntéza cyklického adenosinmonofosfátu (cAMP) a odtržení postranního řetězce molekuly cholesterolu. Tento proces je klíčový pro tvorbu mužského hormonu (steroidogeneze).

V denní formuli Levro Test nechybí ani pořádná dávka vitamínů. Jak vykazují výsledky studií, suplementace vitamínu D (4) má pozitivní vliv na zvyšování hladiny mužského hormonu. Vitamíny skupiny B zase pomáhají k normálnímu fungování nervového systému.


NOČNÍ FORMULE
Levro Test představuje také velmi pokročilou noční formuli, která byla navržena a vyrobena za účelem aktivizace tvorby mužského hormonu i během nočního spánku.

Mezi složkami této noční formule najdete extrakt z pískavice řecké seno a kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), které podle studií aktivují prudké zvýšení tvorby přirozeného mužského hormonu.

Kombinace hořčíku, vitamínu B6 a zinku plní funkci ZMA, což je složení podporující kvalitu spánku a možnosti regenerace. Kromě toho je suplementace hořčíku důležitá pro omezení nerovnováhy nervových a svalových kontrakcí s odpovídajícím vlivem na normální fungování práce svalové soustavy – prevence proti svalovým křečím.


Dvoufázová suplementace Levro Testu představuje budoucnost boosterů. Díky Levro Testu bude tvůj organismus produkovat mužský hormon ve dne i v noci - 24 hodin denně.

 


Složení výrobku: 

LevroTest AM: Kyselina D-asparagová (DAA), kapsle [želatina, voda, barviva (E171, E122*, E124*, E133, E104* E110*), plniva (E460 (ii), E341), extrakt z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) (3% rosavinu a 1% salidrozidu) extraktu z kořene křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum Siebold & Zucc) (50% resveratrolu), protispékavé látky (E470B, E551), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamin), kyselina listová (kyselina listová). * Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

LevroTest PM: Extrakt ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L.), extrakt z plodů kotvičníku zemního (Tribulus terrestris L.) (90% saponinu), citrát hořečnatý, kapsle [želatina, voda, barviva (E171, E104, E122*, E133*, E110 *)], plniva (E460 (ii), E341), síran zinečnatý, protispékavá látka (E470b, E551), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

 

Množství : 120+120 tablet
Doporučená dávka: 4 tablety ráno + 4 tablety večer
Počet dávek v balení: 30

 

LevroTest AM FORMULA

Dávka 4 tablety

kyselina D-asparagová 2496 mg  
Výtažek z kořene Rozchodnice růžové 80 mg  
extrakt z křídlatky japonské (včetně resveratrolu) 80 mg (40 mg)  
Vitamín B6 1,6 mg
Kyselina listová 320 mcg
Vitamín B12 4,8 mcg
Vitamín D 20 mcg

 

LevroTest PM FORMULA

Dávka 4 tablety

extrakt z pískavice řecké seno 1100 mg  
extrakt z Tribulus terrestris (90% saponinů) 1000 mg (900 mg)  
Vitamín B6 10 mg
Zinek 15 mg
Hořčík 90 mg
 

Doporučené dávkování:

LevroTEST AM formula - berte 4 tablety ráno s prvním jídlem

LevroTEST PM formula - berte 4 tablety 30 minut před spaním

Upozornění:
Nepužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhražka pestré a vyvážené stravy. Je doporučena zdravá strava a zdravý životní styl

Skladování:
Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

 

Hmotnost 0.5 kg