+
  • 1 z 2
 

Universal ANIMAL TEST - 21 dávek

 

ANIMAL TEST je revoluční doplněk, který zvyšuje hladinu volného i celkového testosteronu. Vyšší hladina tohoto hormonu vede k zvětšení síly a tím pádem i svalovým přírustkům. 

Dostupnost Vyprodáno
1 599 Kč
Kód produktu 6379
Značka Universal
Kategorie Doplňky pro podporu tvorby mužského hormonu
Položka byla vyprodána...
 

Animal TEST je silný stimulant, který podporuje tvorbu testosteronu. Tento doplněk výživy Vám pomůže vybudovat svalovou hmotu v co nejkratším čase a bez vedlejších účinků. Pro-androgenní složení obsahuje dynamicky působící rostlinné výtažky a látky zvyšující hladinu volného i celkového TST. Vyšší hladina mužského hormonu vede k větším a rychlejším přírůstkům svalové hmoty a zároveň k zvýšení reálné síly.

Animal TEST v bodech :

* zvyšuje hladinu testosteronu

* buduje čisté svaly

* podporuje nárůst síly

* zlepšuje kvalitu svalů


Složení výrobku: želatinové siřičitany, kyselina palmitová, kyselina stearová, kyselina linolová, g-kyselina linolová, dihomp-g-kyselina linolová, kyselina myristová, kyselina arachidonová, kyselina behenova, kyselina lignocerová, glycerol, magnéziumstearát, voda, barvivo (karamel), rohovník, oxid titaničitý, FD&C Red #40, FD&C Blue #1.

Množství netto: 21 dávek
Doporučená dávka: 1 dávka
Počet dávek v balení: 21

animal test hodnoty
 


Doporučené dávkování: Užijte jeden balíček s hlavním jídlem. Dodržujte pitný režim.

Upozornění: Doplňky stravy nejsou náhražkou běžné a vyvážené stravy. Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky.

SkladováníníVýrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.

Hmotnost 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: