Poradna

Jsme zde pro Vás!

Neváhejte využít našeho bezplatného online poradenství, kde s vámi probereme vše, co vás zajímá, a poradíme vám, který z námi nabízených suplementů bude pro vaše účely nejlépe vyhovující. Všechny doplňky výživy, které prostřednictvím našeho e-shopu zakoupíte, jsou léty prověřeny a patří mezi osvědčené, ostatně řadu z nich jsme vyzkoušeli osobně přímo na sobě.

Na online chatu Vám rád poradí, a s výběrem bude pomáhat Ondřej - mail ondrej@fit-house.cz

2. vícemistr Moravy v klasické kulturistice 2018 a finalista MČR v klasické kulturistice 2018

DSC_1485

 

 

Jídelníček a tréninkový plán

Pokud patříte k těm jedincům, kteří se rozhodli, že nastal nejvyšší čas, aby začali konečně dělat něco pro své zdraví i vzhled, a chtějí zapracovat na své postavě, pak jste na správném místě. Důležité je, aby měl člověk vůli a chuť pro svou postavu něco udělat.

Chcete-li nejen shodit nějaké to kilo a zbavit se nadbytečného tuku, ale zároveň také nabrat svalovou hmotu, abyste jste se cítili fit a nevypadali buď jako vysušená větvička, která se může každou chvíli zlomit nebo naopak jako někdo, kdo si ještě v podpaží nese dva buldoky, proto je zásadní mít svůj plán.

Prioritou je pro nás to, abyste neztráceli svůj drahocenný čas. To znamená, že se snažíme, aby všechny jídelníčky, které pro vás sestavíme, byly zcela jednoduché. Zamezí se tak tomu, že budete trávit celé dny v kuchyni a připravovat jednotlivé dietní pokrmy tak složitě, že vás přejde chuť pro svou postavu vůbec něco dělat.

Jídelníček je složen tak, aby obsahoval jen nutričně vyvážené suroviny, u kterých máte jistotu, že tělu dodají potřebnou denní dávku bílkovin, tuků i karbohydrátů. Bez problémů sestavíme jídelníček pro ty sportovce, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu, stejně jako pro tzv. rekreační sportovce, u kterých je cílem být fit a mít co nejlepší kondičku.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.