Jídelníček a tréninkový plán na míru

Pokud jste se předsevzaly, že je ten nejvyšší čas začít pracovat na své postavě a přejete si zhubnou přebytečný tuk nebo naopak přibrat svalovou hmotu ?? Dokážeme pro Vás připravit čtyřtýdenní jídelníček na míru, zaměřený na vaše individuálních možností a potřeby. Při dodržení všech bodů jsme schopni Vám zaručit maximální výsledek a tím i vaší spokojenost.

Usiluje jsme o to, aby byly pro vás naše jídelníčky co nejjednodušší. Nikdo přece nechceme trávit celé dny v kuchyni přípravou složitých dietních pokrmů .Naše jídelníčky se skládají z nutričně vyvážených surovin které Vám zajistí optimální přísun bílkovin, karbohydrátů a tuku.

Jídelníčky navrhujeme individuálně, jak pro sportovce kteří mají potřebu přibírat svalovou hmotu tak pro rekreační sportovce kteří se snaží žít FIT

Časy jídel, které vám doporučujeme, jsou variabilní. Plány sestavujeme pro lidi, kteří jsou normálně zaměstnaní 5 dní v týdnu a aktivitě se věnují až po práci. Pokud se váš životní styl liší, přizpůsobte si časy svému životnímu tempu. Je však vhodné dodržovat 2-3 hodinové intervaly mezi jídly.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.