+
 

FA Super GREENS Detox - 270 g

 

FA Super GREENS Detox je směs zelených potravin s mnoha přírodními látkami a vlákninou. Obsahuje dostatečnou dávku adaptogenů z rostlinných zdrojů.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 599 Kč
Ušetříte 220 Kč (–37 %)
379 Kč
   
Kód produktu 9577
Značka Fitness Authority
Kategorie SPORTOVNÍ VÝŽIVA
 

FA SUPER GREENS DETOX je suplemenrt ve formě snadno rozpustného prášku, který byl připraven pro všechny, kdo hledají podporu přirozených procesů detoxikace a očisty těla. Jeho univerzální vzorec umožňuje, aby jej používali stejně muži jako ženy. Složení přípravku je promyšlenou kompozicí rostlinných extraktů s práškovým ovocem a zeleninou a přidáním vlákniny. Doplněk obsahuje pouze přírodní složky, neobsahuje přidaná barviva a cukr a je doporučován i veganům a vegetariánům.


Chlorella je jednobuněčná zelená sladkovodní řasa z biologického oddělení Chlorophyta. Je považována za "super potravinu" díky jejím vlastnostem a nutričním hodnotám. Oproti ostatním rostlinám obsahuje velké množství chlorofylu, který je velice přínosný pro lidské tělo. Při jejich výrobě chlorella podstupuje proces dezintegrace, který je nutný, aby zdraví prospěšné látky byly stravitelné člověkem.

Spirulina je sladkovodní sinice, která se řadí mezi zelené potraviny. Spirulina je řazena mezi významné antioxidanty. Přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, k normální hladině cukru v krvi, ke kontrole hmotnosti a přirozené tvorbě svalové hmoty. Celkově podporuje vitalitu organismu.

Mladý ječmen je přírodní produkt, který obohacuje stravu o řadu vitamínů, minerálů, enzymů, chlorofyl a jiné antioxidanty. Listy mladého ječmene se sklízí, oplachují a odšťavňují. Vzniklá šťáva je poté usušena při nízké teplotě.

Mladá pšenice neboli prášek z pšeničné trávy je bohatým zdrojem chlorofylu. Bílkovinné složení pšeničné trávy obsahuje všech 8 esenciálních aminokyselin. Rovněž obsahuje mnoho vitamínů a minerálů. Taktéž obsahuje ß-glukan, polysacharidovou molekulu, která funguje jako antioxidant.


Složení: jablko – vláknina (5000mg), spirulina – prášek (Spirulina plantensis (Gomont) Geitler)(1036mg), chlorella – prášek (Chlorella pyrenoidosa)(763mg), Růže skalní - prášek z listů (Cistus incanus L.) (691mg), moringa olejodárná - prášek z listů (Moringa oleifera Lam.)(500mg), sójový lecitin – prášek (Glycine max (L.) Merr.)(272mg), černý bez - extrakt z plodů (Sambucus nigra L.) (201mg), ječmen setý – prášek (Hordeum vulgare L.)(79mg), zelená pšenice – prášek (Triticum aestivum L.)(79mg), oves – prášek ze zrn (Avena sativa L.)(78mg), jablko – prášek z plodů (Malus domestica Barkh.)(78mg), vojtěška - prášek z listů (Medicago sativa L.)(65mg), ginkgo biloba - extrakt z listů (Ginkgo biloba L.)(50 mg), sója – prášek z bobů ((Glycine max (L.) Merr.)[28mg]*, acerola - extrakt z plodů (Malpighia Glabra L.; 25% vitamín C)[25mg]*, červená řepa - prášek z kořene (Beta vulgaris L.)[16mg]*, granátové jablko - prášek z plodů (Punica granatum L.)[8mg]*, ženšen sibiřský – prášek z kořene (Eleutherococcus senticosus Rupr. Et Maxim)[5mg]*, rajské jablko – prášek z plodů (Lycopersicon esculentum Mill.)[4mg]*, Kozinec blanitý – prášek z kořene (Astragalus membranaceus Moench) [4mg]*, brokolice – prášek ze stonků a růžiček (Brassica oleracea L. var Italica L.) [4mg]*, mrkev – prášek (Daucus carota L.) [4mg]*, špenát – prášek z lístků (Spinacia oleracea L.) [4mg]*, zelený čaj – prášek z lístků (Camellia sinensis L.Kuntze)[3mg], hroznové víno – extrakt ze semen (Vitis vinifera L.)[2mg]*, borůvka – prášek z plodů (Vaccinium myrtillus L.) [1mg]*. *množství v jedné dávce

FA Super Greens Detox. Doplněk stravy
Dávka: 9 g (~ 1 odměrka)
Počet dávek v balení: 30

Obsah v: 9 g
Jablko - vláknina 5000 mg
Spirulina - prášek 1036 mg
Chlorella - prášek 763 mg
Růže skalní - prášek z listů  691 mg
Moringa olejodárná - prášek z listů  500 mg
Sójový lecitin - prášek 272 mg
Černý bez - extrakt z plodů 201 mg
Ječmen setý - prášek  79 mg
Zelená pšenice - prášek 79 mg
Oves – prášek ze zrn 78 mg
Jablko – prášek z plodů 78 mg
Vojtěška - prášek z listů 65 mg
Ginkgo biloba - extrakt z listů 50 mg

Dávkování:  Rozmíchejte 11 g prášku v 200-300 ml vody a vypijte nejlépe ráno s prvním jídlem Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění:. 

Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte při těhotenství nebo kojení. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Skladování:

Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.