+
 

Kevin Levrone Omega 3 - 90 kapslí

 

OMEGA 3 od Kevin Levrone je vynikajícím zdrojem omega 3 mastných kyselin (včetně EPA a DHA). Ty jsou naprosto zásadní pro fungování lidského organismu. Zajistit jejich dostatečný příjem pouze z jídelníčku je přitom téměř nemožné. OMEGA 3 od Kevin Levrone to však vyřeší za vás!

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 399 Kč
Ušetříte 100 Kč (–25 %)
299 Kč
   
Kód produktu 6903
Značka Kevin Levrone Signature Series
Kategorie Vitamíny
 

 KEVIN LEVRONE OMEGA 3 je produkt vyrobený na bázi rybího oleje. Je nadupaný a plný omega 3 mastných kyselin. Pro lidské tělo jsou tyto látky jako vzduch pro plíce. Přitom ale není schopné je samo syntetizovat. A proto je nutné je doplňovat zvenčí.

Problémem je, že přijmout jejich dostatečné množství pouze z jídelníčku je velmi obtížné až téměř nemožné. Právě proto pro vás Kevin Levrone vyvinul OMEGA 3!

OMEGA 3 najdete obsahují kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a kyselinu dokosahexaenovou (DHA). K čemu jsou dobré?

  • udržují zdravé srdce a mozek
  • podporují zrakové funkce

K čemu je tento produkt dobrý?

  • pozitivní vliv na regeneraci
  • protizánětlivé účinky
  • zlepšení citlivosti vůči inzulinu
  • urychlí odbourávání tuků 
  • podpora nárůstu svalové hmoty

Proč je vyroben zrovna z rybího olej? Rybí olej je zdrojem kyseliny alfa-linolenové (ALA). Přispívá k udržení hladiny normálního cholesterolu v krvi. Dopřejte zdraví vašemu srdci i cévám! Sáhněte po OMEGA 3.

To ale není všechno. Tento doplněk stravy má spoustu pozitivních vlivů na lidské zdraví. A proto ho doporučujeme všem z vás, kteří jsou často vystavování stresu, a to duševnímu i fyzickému. Posilte svou odolnost s OMEGA 3.

Přípravek neobsahuje žádné těžké kovy a další znečišťující složky.

Doporučené dávkování: Příznivých účinků se dosahuje při denním příjmu 250 mg DHA a EPA. Náš výrobek obsahuje 120 mg DHA a 180 mg EPA na kapsli! Dvě kapsle denně poskytují tělu požadované množství látek.

 

Složení: rybí olej (zdroj omega-3 kyselin), složky kapsle [želatina, purifikovaná voda, zvlhčovadlo (glycerol)], vitamín E (DL-alfa-tokoferol).
 
 
Balení: 120 kapslí

Výživové údaje:
 
Složení ve: 2 kapslích 4 kapslích
Vitamín E 10mg α-TE (83% RVH) 20mg α-TE (167% RVH)
Rybí olej (standardizováno na 18% EPA a 12% DHA) 2000mg
4000mg
v tom kyselina eikosapentaénová (EPA) 360mg 720mg
V tom kyselina dokosahexaenová (DHA) 240mg 480mg


 

Doporučené dávkování: Berte 2 kapsli 2 denně s jídlem. 
 
Upozornění: Těhotné a kojící ženy konzultujte užívání s lékařem. Užíváte-li léky na předpis nebo jste alergičtí na rybí výrobky, před konzumací tohoto doplňku stravy konzultujte s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.

Doplněk stravy s čistým rybím olejem.
Hmotnost 0.25 kg