Ostrovit Masážní pistole - Černá

–30 %
Ostrovit masážní pistole
3 499 Kč –30 % 2 449 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
9.10.2023
Možnosti doručení

Masážní pistole je všestranný výrobek pro automasáž po tréninku a během rehabilitace. Masážní pistole má 30 režimů pro různé druhy masáže a 6 koncovek, které se hodí pro každou část těla. Je vhodný jak pro individuální použití, tak pro fyzioterapeutické kliniky. 

 

Detailní informace

Rychlé doručení
Rychlé doručení
3000+ produktů<br />ihned k odběru
3000+ produktů
ihned k odběru
1.000.000+<br />objednávek
1.000.000+
objednávek
Odborné<br />poradenství
Odborné
poradenství

Detailní popis produktu

Díky aplikaci vhodné masáže pomocí masážní pistole OstroVit je možné dokonale dosáhnout téměř všech svalových partií těla a okysličit a zlepšit prokrvení tkání. Výrobek neztrácí své vlastnosti a jeho hroty se nedeformují ani při intenzivním používání těžkými uživateli.

Zahrnuté typy tipů:

ROUND - jeden z nejuniverzálnějších hrotů, je vyroben z odolné pěny odolné proti deformaci. Je určena k masáži všech částí těla a k povrchové práci střední intenzity.

HALF-ROUND - je vyroben z tvrdého plastu, který je vhodný pro práci na malých i velkých svalových skupinách. Dosahuje hlubokých tkání a je ideální pro napjaté a kompaktní svalové skupiny, např. čtyřhlavý sval stehenní a velký sval prsní.

BULLET - jedná se o nejpřesnější hrot sady, vyrobený z tvrdého plastu. Je určen pro spoušťové body - jedná se o ztluštělé oblasti vytvořené na svalové tkáni, které způsobují bolest, často i vyzařující. Dosáhne na nejhůře dosažitelné svalové skupiny.

PITCHFORKS - Vyroben z tvrdého plastu, je určen především pro svaly v oblasti Achillovy šlachy a lýtka a krku. Je navržen ve tvaru vidlice, aby chránil šlachy a působil pouze na svaly. Díky zaobleným špičkám hladce klouže po těle a hloubkově masíruje. Dobře poslouží také k masáži extenzorů zad, kvadricepsů a také gastrocnemiusu.

SHOVEL - vyrobený z extrémně tvrdého plastu, je ideální pro masáž paraspinálních svalů. Pomůže uvolnit napětí v oblasti lopatek a páteře.

KUŽEL - podobně jako kulka má velmi přesný hrot. Určen pro spoušťové body - jedná se o ztluštělé oblasti vytvořené na svalové tkáni, které způsobují bolest, často i vyzařující. Dosahují do nejhůře dostupných svalových skupin.

Výhody používání tělové masážní pistole OstroVit:

* Uvolňuje napjaté svaly,

* zlepšuje schopnost svalů pracovat a regenerovat,

* působí proti celulitidě,

* pomáhá odbourávat ztluštění a posilovat svaly,

* zabraňuje bolestivosti po náročném tréninku

Technické vlastnosti:

* 5 typů otáček - 1200-3800 ot/min.

* 6 koncovek, přizpůsobených různým typům práce

* Možnost rychlého nabíjení - 90-120 minut

* Hladina hluku: pouze 45 db během provozu pistole

* LCD displej pro sledování otáček

* Hmotnost s obalem: 1,5 kg

* Speciální úložné pouzdro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: