BAD ASS® Pump Stim-Free - 17,5 g

–24 %
BAD ASS® Pump Stim-Free - 17,5g -  Preworkout bez kofeinu VZOREK
33 Kč –24 % 25 Kč
Vyprodáno
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

BAD ASS® Pump Stim-Free je  novinka na trhu se suplementy, Tento pre-workout bez kofeinu nabízí sportovcům skvělou volbu pro večerní tréninky a poskytuje optimální kombinaci klíčových složek, jako je Citrulin malát, Beta-alanin, Glycerol monostearát, L-tyrosin, Cholin dinitrát a Betain.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BAD ASS® Pump Stim-Free přichází jako novinka na trhu sportovní výživy, jehož plechová, hermeticky uzavřená dóza zaujme na první pohled. Tento pre-workout bez kofeinu nabízí sportovcům skvělou volbu pro večerní tréninky a poskytuje optimální kombinaci klíčových aktivních látek, jako je Citrulin malát, Beta-alanin, Glycerol monostearát, L-tyrosin, Cholin dinitrát a Betain.

BAD ASS® Pump Stim-Free je ideální volbou pro každého, kdo hledá efektivní a stimulanty nezatížený pre-workout. S touto kombinací aktivních látek budete připraveni podat maximální výkon!

Výhody produktu BAD ASS® Pump Stim-Free:

* Možnost užít si večerní trénink: Díky absenci kofeinu se nemusíte obávat přerušovaného spánku a můžete se plně soustředit na trénink i večer.

 

* Zlepšené prokrvení a výkon: Obsažený Citrulin malát podporuje lepší prokrvení svalů, což může významně pozitivně ovlivnit váš celkový tréninkový výkon.

 

* Vytrvalost a snížená únava: Beta-alanin a Glycerol monostearát vás podpoří zvýšením vytrvalosti a pomohou snížit pocit únavy během náročného cvičení.

 

* Zlepšení soustředění na trénink: Díky přítomnosti L-tyrosinu a Cholinu dinitrátu můžete počítat s lepším mentálním fokusem a koncentrací během vašeho tréninku.

Níže uvedené aktivní látky jsou pečlivě vybrány pro jejich synergický efekt. BAD ASS® Pump Stim-Free je vhodný pro sportovce, kteří hledají pre-workout nezatížený kofeinem, ale přesto chtějí dosáhnout maximálního výkonu při tréninku

 
 

Citrulin malát: Citrulin malát je aminokyselina, která pomáhá zlepšit prokrvení svalů tím, že podporuje uvolňování oxidu dusnatého (NO). To znamená zvýšený průtok krve do svalů, což přináší lepší dodávku kyslíku a živin, a tím zlepšuje výkon a urychluje regeneraci.

 

Beta-alanin: Beta-alanin je další aminokyselina, která je prekurzorem karnosinu, důležité látky, která pomáhá neutralizovat kyselinu mléčnou, která se produkuje během intenzivního tréninku. To snižuje únava a zvyšuje vytrvalost, což vám umožňuje cvičit déle a tvrději.

 

Glycerol monostearát: Tato látka pomáhá udržovat optimální hydrataci svalů. Když jsou svaly dostatečně hydratované, zvyšuje se jejich objem a zlepšuje se výkon.

 

L-tyrosin: L-tyrosin je aminokyselina, která podporuje tvorbu neurotransmiterů jako dopamin a noradrenalin. To zlepšuje vaše mentální zaměření, koncentraci a výdrž během tréninku.

 

Cholin dinitrát: Cholin dinitrát je prekurzor acetylcholinu, důležitého neurotransmiteru pro kognitivní funkce. Podporuje vaši mentální odolnost a soustředění během fyzické aktivity.

 

Betain: Betain, také známý jako trimethylglycin, podporuje výkonnost a zvyšuje svalovou vytrvalost. Tato látka má pozitivní vliv na váš výkon při krátkodobých a intenzivních aktivitách.

 


Složení: Citrulin malát, beta-alanin, L-arginin alfa-ketoglutarát (A-AKG), stabilizátor (glycerol monostearát), betain bezvodý, taurin, protispékavá látka (E551), regulátor kyselosti (E500(ii)), aromata8, cholin bitartrát, aromata6,7,11, L-tyrosin, aromata1,2,3,5,4,9, aromata10, sůl, glukuronolakton, niacin (kyselina nikotinová), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), koncentrát šťávy z červené řepy1,2,4,5,6,9,10,11, koncentrát z černé mrkve6, sladidla (sukralóza, acesulfam K, steviol-glykosidy ze stévie), barviva [(E160a)3,4,5,7,8, (E104)3, (E132)11]. E104: Může mít škodlivé účinky na činnost a pozornost dětí. 

Množství: 350 g
Obsah dávky: 4,38g (1,2 odměrky)
Počet dávek v balení: 79 

Porce: ~1/2 odměrky (4,38 g)
Počet porcí v balení: 79
Obsah v 4,38 g
Citrulin malát 1500 mg
   Z toho citrulin 1000 mg
Beta-alanin 800 mg
L-arginin alfacetoglutarát (A-AKG) 375 mg
   z toho L-arginin 263 mg
Betain 250 mg
Taurin 250 mg
Glycerol monostearát 250 mg
Cholin dinitrát 138 mg
   z toho cholin 57 mg
L-tyrosin 125 mg
Glukuronolakton 25 mg
Niacin 16 mg NE (100% RWS)
Vitamin B6 4,5 mg (321% RWS)

 


Dávkování: Rozmíchejte 1 dávku (1/2 odměrky) v 250 ml vody a vypijte 10-15 minut před tréninkem. Nepřekračujte 1 dávku denně. Doplňky stravy nejsou náhražkou běžné a vyvážené stravy.

Upozornění: Výrobek je určen zdravým lidem. Dlouhodobé užívání výrobku konzultujte s odborníkem vzdělaným v oblasti medicíny. Před užívaním se poraďte se svým praktickým lékařem. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte při těhotenství nebo kojení.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: