Extrifit HMB Power - 180 kapslí

–11 %
Extrifit HMB Power - 180 kapslí - HMB v kapslích
449 Kč –11 % 398 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Extrifit HMB Power vám pomůže s nabíráním čisté svalové hmoty bez špetky tuku. Navíc pečuje o stávající svalstvo a brání rozpadu svalových tkání při náročném tréninku nebo rýsovací dietě. Dopřejte svalům tu nejlepší péči s Extrifit HMB Power.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrifit HMB Power obsahuje metabolit leucinu. Ten patří do skupin aminokyselin BCAA. Malá část leucinu v lidském těle se přirozeně mění na HMB. V malém množství získáváme HMB z některých potravin, jako jsou např. některé druhy rybího masa či citrusové plody. Účinnou cestou, jak zvýšit množství HMB v těle a tím i syntézu leucinu z něj, je jeho příjem v podobě doplňku stravy.

Efekt užívání HMB je samozřejmě podmíněn kromě vhodně koncipovaného tréninku i kvalitním výživovým režimem. Doporučujeme tento suplement všem, kdo již mají s tréninkem zkušenost, mají doladěný výživový program a hledají další možnosti zlepšení, přesně u nich vykazuje HMB žádoucí efekt.

Jedna kapsle obsahuje 500 mg čistého HMB pro velmi přesné dávkování, tak, abyste mohli efektivně rozdělit příjem HMB v den tréninku i v den volna. Kapslová forma HMB je skvělá pro zajištění jeho maximálního účinku. Kapsle je snadno stravitelná a neobsahuje žádná těžká pojiva, jako tomu bývá někdy u tabletovaných produktů. Rychlá stravitelnost kapslové formy HMB znamená rychlejší nástup účinku po jeho užití.

Extrifit HMB Power v bodech: 

* podporuje nárůst svalové hmoty a síly

* chrání svaly proti poškození

* snižuje množství podkožního tuku u jedinců v tréninku


Složení výrobku: beta-hydroxy-beta-metylbutyrát vápenatý, vitamín B6 (pyridoxin HCl) přídané látky: kapsle (želatina, přírodní barvivo: oxid titaničitý, minerální barvivo: oxid železitý, přírodní lešticí látka: šelak)

Množství netto: 180 kapslí
Doporučená dávka:
Počet dávek v balení: 30

Aktivní látky 3 kapsle 6 kapslí
Beta-hydroxy-beta-metylbutyrát vápenatý 1777,2 mg 3554,4 mg
     z toho čistý beta-hydroxy-beta-metylbutyrát 1500 mg 3000 mg
Vitamín B6 0,7 mg 1,4 mg
  

Dávkování: Užívejte 6 kapslí HMB Power denně. V den tréninku užívejte 3 kapsle 60 minut před tréninkem a 3 kapsle po tréninku. V den tréninkového volna rozdělte svou denní dávku na tři části a její příjem rozložte v průběhu dne. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny

Upozornění: Doplňky stravy nejsou náhražkou běžné a vyvážené stravy. Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky.

Skladování: Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: HMB
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: