Reflex Zinc & Magnesium - 100 kapslí

249 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Reflex Zinc & Magnesium obsahuje zinek v chelátové vazbě. Chelátová forma těchto minerálů je pro tělo mnohem lépe využitelná než např. forma oxidová, protože jde o formu, ve které se minerály přirozeně vyskytují v přírodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reflex Zinc & Magnesium obsahuje důležité minerální látky, zinek a magnesium v chelátových vazbách. Ty pomáhájí udržet zdravé vlasy, nehty, kůži a kosti. Ochraňuje buňky před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály. Podpoří a posílí imunitní systém.

To ale není všechno. Zinek pečuje i o mozek. Podporuje kognitivní funkce, bystrost a bdělost. Má podpůrné účinky i pro zrak. Zároveň se stará o normální metabolismus mastných kyselin & sacharidů.

Reflex Zinc & Magnesium má jako zdroj zinku bisglycinát zinečnatý. Výborná vstřebatelnost chelátové vazby zinku Reflex Zinc & Magnesium skýtá další velkou výhodu: pro zajištění účinku nemusíte užívat tak vysoké dávky zinku jako u jeho jiných, levných forem. Produkt vám vydrží až 100 dní.

Pro ještě vyšší efekt Reflex Zinc & Magnesium k dostání v kapslové formě, která zajišťuje jeho výbornou stravitelnost.

Reflex Zinc & Magnesium v bodech:

* ochraňuje buňky a posiluje imunitu

* podporuje tvorbu testosteronu

* má blahodárné účinky na organismus

* snadno vstřebatelná chelátová vazba, kterou tělo plně využije


Složení v 1 želatinové kapsli: bisglycinát zinečnatý, přídatné látky: nosič maltodextrin, kapsle (želatina, přírodní barvivo oxid titaničitý, minerální barvivo oxid železitý, přírodní lešticí látka šelak).
 
 
Balení: 100 kapslí

Výživové hodnoty v 1 kapsli
 
 Aktivní látky:  ve 4 kapslích*
 Hořčík  470 mg (125 %**)
 Zinek  30 mg (300 %**)
 Vitamín B6  10,5 mg (750 %**)
 


Doporučené dávkování: berte 4 kapsle denně. Balení obsahuje 25 denních dávek.
 
Upozornění: Doplňky stravy nejsou náhražkou běžné a vyvážené stravy. Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky.
 
Skladování: Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Minerály
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: