+
Akce Efekt lupa
 

Extrifit Arginine AKG 1000 - 100 kapslí

 

Extrifit Arginine AKG 1000 je skvělá pumpa pro tvorbu oxidu dusnatého. Co to znamená? Pořádné prokrvení svalů, a tudíž pořádný výkon. Základ pro každého kulturistu. Každá kapsle obsahuje 1 gram argininu.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 399 Kč
Ušetříte 80 Kč (–20 %)
319 Kč
Kód produktu 7008
Značka Extrifit
Kategorie NO (Nitric Oxide)
Položka byla vyprodána...
 

Pumpa, prokrvení, tvorba oxidu dusnatého! Základ suplementace každého kulturisty. To je Extrifit Arginine AKG 1000. Mimořádně silný arginin alfa-ketoglutarát. Věnujte pozornost popisu na etiketách výrobků. V jediné kapsli Arginine AKG 1000 mg od Extrifitu je 1000 mg argininu alfa-ketoglutarátu (argininu AKG), který je považován jednu z nejúčinnějších forem argininu.

Arginin AKG je základním kamenem suplementace pro napumpování svalů krví. Je součástí naprosté většiny takzvaných pre-workoutových (předtréninkových) produktů. Nyní máte možnost si dávkovat arginin sami, dle své individuální potřeby díky produktu Extrifit Arginine AKG 1000.

S Extrifit Arginine AKG 1000 můžete posílit svůj předtréninkový přípravek (NÓčko) o další gramy argininu. Extrifit Arginine AKG 1000 je ideálním prokrvovacím suplementem také při večerním tréninku, kdy nejsou vhodná NÓčka s obsahem kofeinu (kofein stimuluje a může narušit usínání a spánek).

Extrifit Arginine AKG 1000 obsahuje 1000 mg argininu AKG v každé kapsli. Dokonale jednoduché dávkování – co kapsle, to gram argininu AKG! 

Extrifit Arginine AKG 1000 v bodech: 

* tvorba oxidu dusnatého

* prokrvení svalů 

* napumpování při tréninku

* 1000mg argininu AKG v každé kapsli


Složení: L-arginin alfa-ketoglutarát 2 : 1 přídatné látky (sestupně): kapsle [želatina, oxid titaničitý (přírodní barvivo), oxid železitý (minerální barvivo), šelak (přírodní lešticí látka)], stearan hořečnatý (protispékavá látka)

Množství: 100 kapslí
Obsah dávky: 2 kapsle
Počet dávek v balení: 50

 

 extrifit aakg

 


Dávkování:

V tréninkové dny užívejte 2 kapsle  (1 kapsli před tréninkem a 1 po tréninku).
Upozornění:

Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte při těhotenství nebo kojení.

Skladování:

Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Hmotnost 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: