Jak zvýšit hladinu testosteronu a zlepšit erekci ?

Máte problémy s erekcí? Nevíte jak na zlepšení erekce?

Je jedno kolik vám je let. Problémy s erekcí ve 40, 30, dříve či později, vždy jde o problém, který jen tak sám nezmizí. V následujícím článku se budeme zabývat tím, jaké jsou příčiny a jak tuto situaci řešit. Na závěr jsme přidali malý tip na to, co můžete pro zlepšení vaší sexuální výkonnosti udělat.

Problémy s erekcí: příčiny

Problémy s erekcí mohou mít spoustu příčin, nejčastěji zdravotního původu. Mezi nejčastější se řadí:

  • nízká hladina testosteronu
  • vysoký krevní tlak
  • cukrovka
  • obezita
  • kardiovaskulární onemocnění

Problémy s erekcí mohou mít také spoustu podob. Setkáte se například s krátkou nebo naopak dlouhotrvající erekcí, dále příliš slabou či přímo s erektilní dysfunkcí, kdy je opakovaně nemožné dosáhnout běžné a pevné erekce.

Problémy s erekcí v mladí jsou velmi často spojené s psychickým blokem, špatným životním stylem, popř. rozvíjející se nemocí. Na vině může být i alkohol a omamné látky. Potíže se mohou objevit buď těsně před stykem, někteří ale popisují problémy s erekcí i při styku.

Zlepšení erekce

Problém s erekcí byste neměli brát na lehkou váhu. Důležité je zjistit, v čem je problém. Není dobré diagnostikovat svépomocí a spoléhat se na rady z internetových fór. Zajděte si k lékaři a poraďte se s ním. V případě, že nejde o problém zdravotní, pomůže psycholog. Nezapomínejte se zdravě stravovat a mít dostatek pohybu. Vynechte alkohol a omamné látky.

Kromě změny životního stylu a návštěvy lékaře vám mohou pomoci také speciální přípravky. Zapomeňte na viagru. Vyzkoušejte např. Arginin. Tato aminokyselina snižuje kyselost ve svalech a podporuje krevní oběh – přesně to, co potřebujete. Je k dostání například ve variantě Argipower 1500 mega caps. Toto velké balení vám vydrží opravdu dlouho. S Argipower podpoříte erekci zdravou cestou.

 

            OLIMP Argi Power                        Fitco TRIBULUS Maca              Kevin Levrone Anabolic Test®