100% nejoblíbenější spalovače tuků

Už jsi vyzkoušel spalovač tuků? Víš, jak funguje?

Spalovače tuků zažívají v poslední době velký boom. Každý, kdo se zajímá o cvičení a fitness, začne časem po nějakém pokukovat. Je to logická volba. Proč nepodpořit trénink doplňkem, který urychlí spalování tuků? Pojďme si vysvětlit, jak spalovače tuků fungují a jaké látky obsahují, ať je můžeš vyzkoušet! A navíc, spalovače tuků pomáhají k lepšímu využívání tuku jako zdroje energie při cvičení, zvyšují tvorbu tepla a často jako vedlejší efekt snižují chuť k jídlu. Pojďme si spalovače tuků představit blíže.

Jak funguje spalovač tuků?

Žádný spalovač tuku sám o sobě nefunguje. Důležité je uvědomit si, že spalovače tvoří posledních 5 % úspěchu při hubnutí. K tomu, abyste využili jejich potenciál, musíte mít perfektně vyladěné stravování, pohybový režim a životosprávu vůbec. Nemůžeš očekávat, že si dáš pár tablet, sedneš k televizi a do rána zhubneš pár gramů tuku. Musíš na to jít přes kalorický deficit, zdravou stravu s dostatkem bílkovin a pravidelný trénink. Podstatou kalorického deficitu je spálit více kalorií, než přijmeš. Až v této chvíli sáhni po doplňku, který zvýší přeměnu tuků na energii. Aby byl spalovač co nejvíce efektivní, vezmi si jej 30 – 60 minut před cvičením.

Spalovace tuků - fithouse  Stimulanty - fithouse

Termogenní a netermogenní spalovače tuků – který zvolit?

Termogenní spalovače tuků patří mezi nejúčinnější. Fungují tak, že zvýší teplotu organismu, což vede k vyšší spotřebě energie. Termogenní spalovače jsou komplexní, obsahují více účinných složek. Nejčastěji v nich najdeš kofein, synefrin a extrakt ze zeleného čaje. Efektivitu navíc podporují přírodní látky (například výtažek z pepře nebo kapsaicin).

Netermogenní spalovače nejsou tak účinné, ale o to déle působí. Mohou být jednosložkové i komplexní. Obsahují synefrin, vitamín B6, L-karnitin, kofein a dají se mezi sebou také různě kombinovat. Pokud necvičíš nijak zvlášť intenzivně, je pro tebe netermogenní spalovač ideální volbou. Naopak při tvrdším tréninku sáhni raději po termogenním spalovači tuků.

spalovace-uvod-magazin

Jak pomáhají látky ve spalovačích odbourávat tuk?

Kofein – dodá vám energii, oddálí únavu při cvičení a pomáhá využít tuk jako zdroj energie.

Synefrin - potlačuje chuť k jídlu, zrychluje metabolismus a spalování tuků.

L-karnitin - pomáhá transportovat tuky do buněk, kde probíhá jejich spalování. Není moc efektivní, ale dokáže potlačit únavu a zlepšit mozkové funkce.

CLA – pod touto zkratkou najdeš konjugovanou kyselinu linolovou. Zabraňuje vstřebávání tuku z potravy.

HCA - zkratka pro kyselinu hydroxycitronovou, která znemožňuje sacharidům přeměnu na tuky. A ještě k tomu potlačuje chuť k jídlu.

Extrakt ze zeleného čaje – pomáhá udržet adrenalin a tím podporuje spalování tuků.

Zelená káva – podporuje spalování tuků a snižuje krevní tlak

Kapsaicin – díky termogenním účinkům urychluje přeměnu tuků na okamžitý zdroj energie

I bez chemie to jDe – čište přírodní spalovače tuků

Extrakt z Garcinie kambodžské – zpomaluje ukládání tuků a urychluje jejich spalování

Cholin bitartrát – jednoduše vitamín B, který zlepšuje soustředění a potlačuje bolest svalů a kloubů

Inositol – další ze skupiny vitamínů B, napomáhá koncentraci při cvičení

Methionin – společně s cholinem urychluje spalování tuků

Guarana – hlavní složkou je kofein, podporuje metabolismus tuků, odstraňuje únavu

…a samozřejmě také výše zmiňovaný synefrin.

Nejoblíbenější spalovače tuků

Na trhu seženete celu řadu výživových doplňků podporujících odbourávání tuků. Pro začátek můžeš vyzkoušet jednosložkové spalovače tuků. Z nich je oblíbený například čistý karnitin, kofein, synefrin nebo CLA.

Pokud patříš mezi ty, kteří dávají tělu pořádně zabrat, určitě zvol termogenní komplexní spalovače.

Tak neváhej a podpoř „tukožrouty“ svou cestu k vysněné postavě! Na našem webu najdeš nejrůznější produkty. Stačí jen vybrat ten, který ti bude nejvíc sedět.

z naší nabídky doporučujeme:

cuts-galerie grenade-spalovac-galerie  ladylab-nightburner-galerie

 

nutrend-carniting-galerie ostrovit-guarana-galerie  ostrovit-zeleny-caj-galerie