Který spalovač tuků je nejlepší? Funguje spalovač tuku na noc?

Který spalovač tuků je nejlepší? Funguje spalovač tuků na noc?

Spalovač tuků je neocenitelným pomocníkem při tréninku. Podpoří vaše snažení v tělocvičně, přispívá k lepšímu využití tuku během cvičení, a dokonce snižuje chuť k jídlu. Který spalovač vybrat? A fungují spalovače tuků i během noci? Na vše vám odpovíme v následujícím textu.

Spalovač tuků recenze – o co vlastně jde?

Spalovače tuků jsou vhodné pro aktivní jedince, kteří mají vyvážený jídelníček, pravidelný pohyb a zdravou životosprávu. Tento přípravek vám pomůže spalovat tuk o něco efektivněji než za vašeho běžného režimu. Je asi logické, že kalorický deficit je podmínkou. Bez něj to nepůjde ani s tímto „zázračným“ přípravkem.  Doporučujeme ho brát 30 až 60 minut před tréninkem. Setkáte se s dvěma druhy spalovače tuků:

  • termogenní
  • netermogenní

Termogenní spalovače zvyšují teplotu organismu a tím i vyšší spotřebě energie. Hodí se zejména při náročnějším tréninku. Netermogenní spalovače nejsou tak silné, avšak působí déle. Doporučujeme na dny, kdy váš trénink není příliš intenzivní. Jak vidíte, dají se kombinovat.

Jak vybrat nejúčinnější spalovač tuků? Vyjděte ze svého aktuálního plánu a poohlédnete se po správném produktu. Nabízíme spoustu výrobků, které kombinují různé látky tak, aby sedli přesně vám.

Různé druhy spalovačů

Kromě dvou základních druhů narazíte i na další druhy těchto produktů. Na trhu jsou například k dostání i spalovače tuků pro ženy. Ale pozor. Přímo spalovač tuků na břicho neexistuje. Pokud se však zaměříte na ty správné cviky, podpoříte je dietou a k tomu navíc dobrým spalovačem, úspěch máte v kapse.

Existuje spalovač tuků na noc

Noční spalovač tuků už je k dostání i u nás. Jde o poměrně inovativní přípravek, který je zacílený na odbourávání tuků ve spánku. Podívejte se do naší nabídky! Věříme, že tam najdete ten nejlepší spalovač tuků pro vás.

 

   LadyLab NIGHT BURNER                      Ostrovit CLA ++                       Kevin Levrone LevroLEAN