Jak vybrat ten nejlepší multivitamín ?

Proč je dobré brát multivitamin a který si koupit ...

Ač tělo sportovce potřebuje zejména bílkoviny, cukry a tuky, nesmí se zanedbat ani dostatečný přísun vitamínů a minerálů. Ty jsou klíčové pro správné fungování organismu, silnou imunitu a pevné zdraví. Bez tohoto základu vám bude snaha v posilovně k ničemu. Jak to vyřešit? Začněte brát multivitamin. Na trhu je jich hned několik, a proto jsme pro vás připravili malého rádce. Pojďme se společně podívat na nejlepší multivitaminy v naší nabídce.

Proč brát multivitaminy

Multivitamin by měl být jedním ze základních suplementů jak u sportovců, tak u necvičících. Zařazení vitamínů je klíčové pro správnou regeneraci, růst svalů, kvalitu kostí, kůže a funkci orgánů. Některé vědecké studie dokonce ukazují na to, že multivitamíny podporují spalování tuků.

Je ale nutné vybrat opravdu kvalitní produkt, protože není mulťák jako mulťák a některé za nic nestojí. My ale nechceme, abyste naletěli. Níže proto najdete tipy na prověřené produkty s vyváženým složením, které vám můžeme jen doporučit.

Nejlepší multivitamin na podporu zdraví a tělesných funkcí

Pokud hledáte opravdu nabitý multivitamín, multiminerál a antioxidant v jednom, doporučujeme sáhnout po multivitaminu od ReflexNexgen Multivitamin. Obsahuje vyváženou dávku všech důležitých složek včetně hořčíků, klíčových vitamínů, chelátů a dalších účinných ergogenů. Velkým plusem je, že jde o jediný produkt, ve kterém najdete biologicky aktivní formu vitamínu K2-MK7, a nikoliv jeho syntetickou alternativu K1. Produkt je určen především pro sportovce.

Pokud nejste příliš aktivní, nic nezkazíte Multivitamínem Lifetime. Pokud hledáte multivitamíny pro děti, vždy je lepší poradit se s lékařem a výběr přizpůsobit věku, aktivitě a zdravotnímu stavu dítěte.

 

 

       OLIMP Vita-Min multiple SPORT                 Reflex Nexgen®   My Food             Lifetime Multivitamín