Nevíte co koupit na Vánoce muži fitnessákovi?

Nevíte co koupit na Vánoce muži fitnessákovi?

 

Asi se všichni shodneme na tom, že vybírat dárek pro muže je mnohem jednodušší než jej vybírat pro ženu. Ještě o něco snazší to je, když máte vybírat dárek pro fitnessáka. Paradoxní je, že u žen je to opět naopak, o to těžší totiž může být vybírat dárek pro ženu fitnessačku, s tímto jsme vám však radili už v minulém článku. Ale u muže je to naštěstí jinak, to je celé to výběrové řízení na TOP dárek pod stromeček vyřešené ještě dříve, než začne. A pokud vás přeci jen pořád nenapadá, co by se vašemu fitness nadšenci mohlo líbit, my vám s tím rádi poradíme.

Protein a shaker

Jak dámy, tak muže radíme obdarovat shakerem. Víte, jaké to je zapomenout protein v plastovém shakeru? Dokud nezažijete, nepochopíte. Spotřeba shakerů může být tak u některých jedinců extrémně vysoká. A takový jeden shaker do zásoby se prostě hodí vždycky. A mužům možná více, jelikož ženy budou ve vyplachování shakerů asi o něco svědomitější. Ale pokud chcete zabít dvě mouchy jednou ranou, jako pořídit nějaký větší dárek a kvalitní dárek a dostat k tomu právě  ještě shaker, máme parádní řešení! Náš nejlepší protein Levro Whey Supreme se shakerem a dvěma vzorky. Vybírat můžete z velkého množství příchutí, ať už klasiku, jako je jahoda, vanilka, čokoláda, tak třeba i netradiční příchutě typu cookies se smetanou, cheesecake, Bounty, Snickers a mnohé další. Nebo byste snad raději nějaký jiný protein? Však koukněte a nechte se inspirovat.

Testosteronový booster

A máme tady další pecku pod stromeček pro pořádného chlapa. Dvoufázový testosteronový booster LevroTest, který napomáhá zvyšovat hladinu mužského hormonu testosteronu po celých 24 hodin. Balíček obsahuje dvě balení (jedno denní a jedno noční), každé po 120 kapslích. Denní balení mimo kyseliny D-asparagové obsahuje také vitamín D a vitamíny skupiny B. Naproti tomu noční balení obsahuje extrakt z pískavice řecké a kotvičník zemní. A aby se obdarovanému dobře a kvalitně spalo, obsahuje toto noční balení také ZMA, tedy hořčík, vitamín B6 a zinek.

 

Nexgen Pro

Další úžasnou věcí, kterou zaručeně každého sportovce potěšíte, je Nexgen Pro. Jedná se o nejlepší multivitamin pro vrcholové sportovce, který se dá u nás sehnat. Zapomeňte na předražené a především pak neefektivní multivitaminy z lékárny. Tyto jsou ušité na míru potřebám sportovců, kteří suplementaci vitamíny a minerály potřebují více než cokoli jiného. Jedna kapsle obsahuje všechno, co sportovec potřebuje. A vlastně i nesportovec, ten jen ubere na dávkování. Co všechno Nexgen Pro obsahuje? Myslíme, že budete překvapeni, kolik toho vlastně je.

Proteinové tyčinky

A čím se zaručeně každému fitnessákovi zavděčíte? Bezesporu to jsou proteinové tyčinky. Když už mlsat, tak zdravě. Jenomže, proteinové tyčinky nejsou nejlevnější záležitostí, a proto si je spousta lidí raději odepře. Kvalitní proteinové tyčinky jsou pro fitness člověka něco jako pro milovníka vína láhev kvalitního vína anebo kvalitní sýry k vínu. Moc dobře ví, kolik to stojí, takže nemusíte mít strach, že by takový dárek neocenil. Jenomže pozor! Není proteinová tyčinka jako proteinová tyčinka, může být kvalitní i nekvalitní. Proteinové tyčinky mohou být paradoxně plné cukru a nakonec zjistíte, že vás vyjde výhodněji, když si koupíte obyčejnou snickersku. Ale toto rozhodně není případ proteinových tyčinek Levrone, Fitness authority Pro, bezlepkové a bezlaktózové novinky Leader Nutrion So much Taste! anebo zcela bezvýčitkové BAD ASS Zero BAR. Máme i jiné úžasné proteinové a hlavně kvalitní tyčinky. Bude však lepší, když se podíváte a vyberete si sami, ostatně toho, kdo bude mít pod stromečkem z tyčinek radost, znáte nejlépe jenom vy.

To je jen pár skromných návrhů. Tipů nejen na vánoční dárky máme mnohem víc.