Nevíte co koupit na Vánoce ženě fitnessačce?

Co koupit na Vánoce ženě fitnessačce?

S první zapálenou svíčkou na adventním věnci nás začíná také přirozeně pálit potřeba nakoupit dárky pod stromeček. Až doteď jsme se mohli uklidňovat, že jsou Vánoce ještě daleko a že je čas… však taková slova útěchy mnoho z nás moc dobře zná. Jenomže teď už to přestává být pravda, teď opravdu přituhuje, a to nejen venku. Pokud máte někoho blízkého, kdo cvičí a nemáte ani ponětí, co mu koupit, rádi vám pomůžeme z této svízelné situace ven. V tomto článku se podíváme na dárky pro ženy, pokud potřebujete koupit něco muži, inspirovat se můžete zase v tomto článku.

Řekněme, že máte omezený rozpočet, ale i za pár korun se dá pořídit něco fajnovného, nebojte se, s naší pomocí to blbost rozhodně nebude .

Něco do 100 Kč: Shaker

Že ona shaker má? To možná ano, ale shaker vydrží dlouho jen málokomu. Stačí v něm zapomenout protein anebo jej zapomenout po proteinu vymýt a neštěstí je rázem na světě. Takový odporný zápach, který se ze shakeru bude linout, překvapí nejednoho otrlého člověka, dokonce i odhodlanou maminku, která viděla a cítila už kde co. Ovšem zapomenutý protein v shakeru je jako strašidelný čertík v krabičce, kterou se bojíte otevřít, že jej raději vyhodíte celý, než abyste se jej pokoušeli zachránit. Je to téměř mission impossible, třebaže některé ověřené způsoby, jak vymýt zapáchající shaker, existují. Takže opravdu, novým shakerem nic nepokazíte. Jednoho dne se to stane každému a bude-li tento shaker v záloze, bude to v ten moment nejlepší dárek ze všech.

Něco do 500 Kč: Sportovní podprsenka

Sportovních podprsenek není nikdy dost. Skladem máme tuhle Levronku v černé za 499 Kč. Je neuvěřitelně pohodlná, elastická a hlavně PEVNÁ! Je tedy dobrá nejen pro malá a středně velká poprsí, ale i pro ta velká. Navíc je elegantní a se vkusně umístěným logem Kevin Levron vepředu a vzadu na zádech. Podprsenky Kevin Levrone máme ještě v trošku jiném provedení, s rafinovaně řešenými zády, které jsou však o něco dražší – ve světlounce růžové a šedé. Omrkněte, třeba se vám budou líbit. Černá je však klasika, je to jakou koupit ženě růže, černou nikdy nic nezkazíte.

Něco okolo 500 Kč: Boží dámská mikina Levrone

Neříkali jsme, že černou nemáte co pokazit? Podívejte se na tuto úchvatnou dámskou mikinu Levrone s kapucí, která je vyrobena ze super pružného materiálu. Je to přesně takový ten kousek oblečení, který si člověk zamiluje a bude jej nosit nejen na cvičení, ale také ven. A víte proč? Protože je nejen pohodlná, ale také dělá hezkou postavu. Tuto mikču máme také ve světle šedé barvě.

Jídelníček na míru

Souhlasíme s vámi, že vybrat ten správný dárek pro ženu a pokud možno, aby ji i potěšil, může být někdy hodně náročné. Kdybyste ostatně věděli, co jí koupit, asi byste tento článek nečetli. Pokud své ženě ale chcete dopřát opravdu něco, z čeho bude mít radost, proč jí nekoupit jídelníček na míru? Víme, jak jídelníček sestavit, aby hubnula přebytečný tuk či nabírala svalovou hmotu. Jídelníčky od nás nejsou náročné na přípravu (kdo má dnes čas a chuť trávit den co den i několik hodin v kuchyni?), a přesto jsou nutričně vyvážené s optimálním množstvím bílkovin, sacharidů i tuků. Jídelníčky sestavujeme jak pro profesionální sportovce, tak ty rekreační, kteří se chtějí dobře nejen cítit, ale také vypadat.

Co ještě stojí za zvážení?

  • Protein, tím chybu neuděláte snad nikdy.
  • Vitamíny Nexgen Pro, ten nejlepší multivitamin, který se dá u nás sehnat.
  • Spalovač tuku. Co si budeme nalhávat, většina žen chodí do posilovny právě protože jsou nespokojeny s tím, jak vypadají. Mnohdy za to může právě tuk.
  • Aminokyseliny a BCAA potřebuje každý, kdo hodně cvičí.
  • Kloubní výživa. Chuťově není vůbec dobrá, ale je zatraceně zapotřebí jako prevence. Moc vám nepomůže, když už problémy máte, ale jako prevence funguje perfektně. Vůbec se nebojte ani té pro koně, je bezvadná a řehtat z ní nezačnete :).

Potřebujete ještě pořád poradit? Mrkněte ještě na další tipy na dárky pro ženy i muže.