FA Nutrition EAA Amino shot - 120 ml

–25 %
Fitness Authority EAA Amino shot - 120 ml - Aminokyseliny
35 Kč –25 % 26 Kč

Zvolte variantu

Fitness Authority EAA Amino shot je suplement obohacující denní stravu o komplex aminokyselin BCAA a EAA. Esenciální aminokyseliny jsou pro člověka nezbytnými složkami, stejně jako základními složkami svalů.

Detailní informace

Rychlé doručení
Rychlé doručení
3000+ produktů<br />ihned k odběru
3000+ produktů
ihned k odběru
1.000.000+<br />objednávek
1.000.000+
objednávek
Odborné<br />poradenství
Odborné
poradenství
Příchuť: Exotic
Vyprodáno
35 Kč
26 Kč
Příchuť: Orange - Citrus
Vyprodáno
35 Kč
26 Kč

Detailní popis produktu

Fitness Authority EAA Amino shot je suplement obohacující denní stravu o komplex aminokyselin BCAA a EAA. Esenciální aminokyseliny jsou pro člověka nezbytnými složkami a také základními složkami svalů. Lidský organismus je není schopen syntetizovat, což vyžaduje jejich doplňování z vnějších zdrojů. Suplement je vhodným zdrojem snadno vstřebatelných aminokyselin, doplněný o citrulin malát, L-glutamin a hořčík. Přípravek byl připraven ve formě malé injekční ampule - tekutá forma doplňku zajišťuje účinné vstřebávání obsažených složek a představuje alternativu k přípravkům v kapslích, tabletách a prášku.

Jaké jsou výhody přípravku Fitness Authority EAA Amino shot?

* Každá ampulka poskytuje více než 4 g exogenních aminokyselin BCAA a EAA.

* Komplex nejdůležitějších bílkovinných aminokyselin - BCAA a EAA podporují proces syntézy svalových bílkovin

* Aminokyseliny BCAA a EAA jsou považovány za prospěšné pro regeneraci po tréninku

* L-glutamin, jako jedna z hlavních aminokyselin budujících svaly, může být užitečný pro regeneraci svalů po náročném tréninku

* Citrulin je posilovač oxidu dusnatého (NO), který může podporovat efekt svalové pumpy, zlepšovat výkonnost a posilovat některé cvičební schopnosti

* Hořčík přispívá k normální funkci nervosvalového systému, pomáhá snižovat pocit únavy, ovlivňuje normální energetický metabolismus a podporuje syntézu bílkovin


Složení:

Fitness Authority Shot. Doplněk stravy - příchuť Yuzu. S cukrem a sladidly. Tekutý doplněk stravy ve formě ampulí s příchutí yuzu obsahující esenciální aminokyseliny (EAA), pro fyzicky aktivní dospělé. Složení: Voda, glukóza, směs aminokyselin (L-fenylalanin, L-tryptofan, L-threonin, L-lysin HCl, L-methionin, L-histidin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, L-glutamin), citrulin malát, hořečnaté soli kyseliny citronové, kyselina (kyselina citronová), aroma, sladidla (acesulfam K, sukralóza, neotam), konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), maltodextrin.

Fitness Authority Shot. Doplněk stravy. Příchuť mučenka. S cukrem a sladidly. Tekutý doplněk stravy ve formě ampulí v exotické příchuti s obsahem esenciálních aminokyselin (EAA), pro fyzicky aktivní dospělé. Složení: Voda, glukóza, směs aminokyselin (L-fenylalanin, L-tryptofan, L-threonin, L-lysin HCl, L-methionin, L-histidin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, L-glutamin), citrulin malát, hořečnaté soli kyseliny citronové, kyselina (kyselina citronová), aroma, sladidla (acesulfam K, sukralóza, neotam), konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), maltodextrin.

Fitness Authority Shot. Doplněk stravy. Příchuť exotické ovoce. S cukrem a sladidly. Tekutý doplněk stravy ve formě ampulí s exotickou příchutí obsahující esenciální aminokyseliny (EAA), pro fyzicky aktivní dospělé. Složení: Voda, glukóza, směs aminokyselin (L-fenylalanin, L-tryptofan, L-threonin, L-lysin HCl, L-methionin, L-histidin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, L-glutamin), citrulin malát, hořečnaté soli kyseliny citronové, kyselina (kyselina citronová), aroma, sladidla (acesulfam K, sukralóza, neotam), konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), maltodextrin.

Fitness Authority Shot. Doplněk stravy. Citrusovo-pomerančová příchuť S cukrem a sladidly. Tekutý doplněk stravy ve formě ampulí s příchutí citrusového pomeranče s obsahem esenciálních aminokyselin (EAA), pro fyzicky aktivní dospělé. Složení: Voda, glukóza, směs aminokyselin (L-fenylalanin, L-tryptofan, L-threonin, L-lysin HCl, L-methionin, L-histidin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, L-glutamin), citrulin malát, hořečnaté soli kyseliny citronové, kyselina (kyselina citronová), aromata, sladidla (acesulfam K, sukralóza, neotam), konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), maltodextrin. Doporučené použití: Užívejte 1 dávku jednou denně (1 dávka = 120 ml). Před použitím protřepejte. Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek přípravku. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Doporučuje se pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Pokud užíváte léky, poraďte se před zahájením užívání přípravku s lékařem. Neužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Doba použitelnosti do konce, číslo šarže (na horní části obalu). Skladujte na suchém místě, při pokojové teplotě (15-25 °C). Chraňte před světlem. Nezamrazujte. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 24 hodin.

Množství netto: 120 ml
Doporučená dávka: 30 ml  (1 ampule)
Počet dávek v balení: 1

Velikost porce: 1 ampule (120 ml) Počet porcí v balení: 1
Množství v 120 ml
EAA:
L-fenylalanin 336 mg
L-tryptofan 52 mg
L-treonin 448 mg
L-lysin HCl 807 mg
L-methionin 290 mg
L-histidin 67 mg
BCAA:
L-leucin 1000 mg
L-isoleucin 500 mg
L-valin 500 mg
L-glutamin 500 mg
Citrulin malát 500 mg
     z toho citrulin 335mg
Hořčík 88 mg (23,5% NRV)

 


Doporučené dávkování: 1 dávka - 1 ampule (120 ml) užívejte po fyzickém výkonu. Před použitím protřepejte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: Se sladidlem. Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou z látek přípravku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Doporučuje se pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nekombinujte s alkoholem. Skladujte v suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Skladování: Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: